# Budi Auktioner - Budi.se - Auktioner online
------------------------------------------------------------------------

## RESPO 750M351L150 -2021

![RESPO 750M351L150 -2021](https://media.budi.se/auctionobjects/images/linus/216.jpg)
- *ID*: 129213 (216/129213)
- *Kategori*: Fordon
- *Plats*: Jordbro ()

---

### Beskrivning

```markdown
Dragstång tilltryckt
```

---

### Egenskaper

#### Produktinformation

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 🏷️ Fordonstillverkare | Respo |

#### Utförande

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 🎨 Färg | Okänd |

#### Fordonsinformation

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 🚛 Fordonsslag | Släpvagn |
| 📅 Fordonsår | 2021 |

#### Besiktning

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| ✅ Senast godkänd | 2025-10-31 |
| 📅 Besiktigad t.o.m. | 2027-10-31 |
| 🏢 Station | Opus Vallentuna |
| 📋 Senaste utfall | Godkänd |

#### Däck och hjul

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 🛞 Däck fram | 155R13 84N |

#### Mått och vikt

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 📏 Längd | 5,295 m |
| 📏 Höjd | 0,864 m |
| ↔️ Bredd | 1,925 m |
| ⚖️ Tjänstevikt | 292 kg |
| ⚖️ Totalvikt | 750 kg |
| ⚖️ Maxlast | 458 kg |
| 🔢 Antal axlar | 1 |

#### Registreringsinformation

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 📅 Registreringsdatum | 2021-09-14 |
| 📋 Fordonsstatus | I trafik |
| 📅 Statusdatum | 2021-10-06 |
| 📅 Första gången i trafik | 2021-10-06 |
| 📄 EU-registreringsbevis datum | 2026-02-04 |

---

### Budinformation
- **_OBS_**: Auktionen är avslutad
- *Auktionsavslut*: 2026-02-02 02:49 (Svensk tidszon)

- *Ledande bud (exkl. moms)*: 0 kr
- *Ledande bud (inkl. moms)*: 0 kr
- *Antal bud*: 0
- *Moms på bud*: 25%
- *Varje bud måste öka i jämna steg om (exkl. moms)*: 500 kr
- *Varje bud måste öka i jämna steg om (inkl. moms)*: 625 kr
- *Reservationspris uppnått*: Ja

- *Serviceavgift (exkl. moms)*: 0 kr
- *Serviceavgift (inkl. moms)*: 0 kr


---

### Auktion
- **_OBS_**: Auktionen är avslutad
- *Auktionsavslut*: 2026-02-02 02:49 (Svensk tidszon)

- *Plats*: Jordbro ()
- *Utlämningsadress*: Jordbro
- *Visning*: Efter ö.k. med pro@budi.se
- *Frakt*: Ej tillgänglig
- *Säljare*: Säljes på uppdrag av ett företag.
- *Övrigt*: PRO-objekt skall betalas via faktura eller Swish.

Har du vunnit ett PRO-produkt så kommer du få ett separat mail gällande just den produkten.

---

### Auktionsansvarig (auktionsmäklare)
- *Namn*: Budi Auktioner
- *E-post*: fordon@budi.se
- *Telefon*: 08-20 65 55

---

### Alla bilder
![RESPO 750M351L150 -2021](https://media.budi.se/auctionobjects/images/linus/216.jpg)
![RESPO 750M351L150 -2021](https://media.budi.se/auctionobjects/images/linus/216-2.jpg)
![RESPO 750M351L150 -2021](https://media.budi.se/auctionobjects/images/linus/216-3.jpg)
![RESPO 750M351L150 -2021](https://media.budi.se/auctionobjects/images/linus/216-4.jpg)
![RESPO 750M351L150 -2021](https://media.budi.se/auctionobjects/images/linus/216-5.jpg)
![RESPO 750M351L150 -2021](https://media.budi.se/auctionobjects/images/linus/216-6.jpg)
![RESPO 750M351L150 -2021](https://media.budi.se/auctionobjects/images/linus/216-7.jpg)
![RESPO 750M351L150 -2021](https://media.budi.se/auctionobjects/images/linus/216-8.jpg)
![RESPO 750M351L150 -2021](https://media.budi.se/auctionobjects/images/linus/216-9.jpg)


---

### Säljs i Auktion
- *ID*: 4145
- *Namn*: .


------------------------------------------------------------------------

Tack för att du besöker Budi.se!

- Denna sida finns tillgänglig på: https://www.budi.se/objekt/129213/fordon/respo-750m351l150-2021.md
- Denna sida finns också tillgänglig som HTML på: https://www.budi.se/objekt/129213/fordon/respo-750m351l150-2021
- För fullständiga LLM instruktioner, se: https://www.budi.se/llms.txt

------------------------------------------------------------------------

Copyright Budi AB - All rights reserved
