# Budi Auktioner - Budi.se - Auktioner online
------------------------------------------------------------------------

## Personbil TRAILERGRUPPEN LS 0750 -2001

![Personbil TRAILERGRUPPEN LS 0750 -2001](https://media.budi.se/auctionobjects/images/invautokk/29.jpg)
- *ID*: 129589 (29/129589)
- *Kategori*: Fordon
- *Plats*: Haninge (Stockholm)

---

### Egenskaper

#### Produktinformation

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 🏷️ Fordonstillverkare | Trailergruppen Ls 0750 |

#### Utförande

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 🎨 Färg | Grå |

#### Fordonsinformation

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 🚛 Fordonsslag | Släpvagn |
| 📅 Fordonsår | 2001 |

#### Besiktning

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| ✅ Senast godkänd | 2021-12-16 |
| 📅 Besiktigad t.o.m. | 2023-11-30 |
| 🏢 Station | Opus Vallentuna |
| 📋 Senaste utfall | Godkänd |
| 📝 Besiktningsorsak | INT |

#### Däck och hjul

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 🛞 Däck fram | 155R13 C |

#### Mått och vikt

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 📏 Längd | 4 m |
| ↔️ Bredd | 1,72 m |
| ⚖️ Tjänstevikt | 200 kg |
| ⚖️ Totalvikt | 750 kg |
| ⚖️ Maxlast | 550 kg |
| 🔢 Antal axlar | 1 |

#### Registreringsinformation

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 📅 Registreringsdatum | 2001-01-09 |
| 📋 Fordonsstatus | I trafik |
| 📅 Statusdatum | 2024-06-29 |
| 📅 Första gången i trafik | 2001-05-23 |
| 📄 EU-registreringsbevis datum | 2024-08-28 |
| 🚫 Körförbud | Ja |

---

### Budinformation
- **_OBS_**: Auktionen är avslutad
- *Auktionsavslut*: 2026-01-01 11:31 (Svensk tidszon)

- *Ledande bud (exkl. moms)*: 1 200 kr
- *Ledande bud (inkl. moms)*: 1 500 kr
- *Antal bud*: 0
- *Moms på bud*: 25%
- *Varje bud måste öka i jämna steg om (exkl. moms)*: 500 kr
- *Varje bud måste öka i jämna steg om (inkl. moms)*: 625 kr
- *Reservationspris uppnått*: Ja

- *Serviceavgift (exkl. moms)*: 0 kr
- *Serviceavgift (inkl. moms)*: 0 kr

- *Reservationspris*: uppnått

---

### Auktion
- **_OBS_**: Auktionen är avslutad
- *Auktionsavslut*: 2026-01-01 11:31 (Svensk tidszon)

- *Plats*: Haninge (Stockholm)
- *Utlämningsadress*: Jordbro
- *Visning*: Efter ö.k. med pro@budi.se
- *Frakt*: Ej tillgänglig
- *Säljare*: Säljes på uppdrag av ett konkursbo.

---

### Auktionsansvarig (auktionsmäklare)
- *Namn*: Budi Auktioner
- *E-post*: fordon@budi.se
- *Telefon*: 08-20 65 55

---

### Alla bilder
![Personbil TRAILERGRUPPEN LS 0750 -2001](https://media.budi.se/auctionobjects/images/invautokk/29.jpg)


---

### Säljs i Auktion
- *ID*: 7186
- *Namn*: Invautokk (Split)


------------------------------------------------------------------------

Tack för att du besöker Budi.se!

- Denna sida finns tillgänglig på: https://www.budi.se/objekt/129589/fordon/personbil-trailergruppen-ls-0750-2001.md
- Denna sida finns också tillgänglig som HTML på: https://www.budi.se/objekt/129589/fordon/personbil-trailergruppen-ls-0750-2001
- För fullständiga LLM instruktioner, se: https://www.budi.se/llms.txt

------------------------------------------------------------------------

Copyright Budi AB - All rights reserved
