# Budi Auktioner - Budi.se - Auktioner online
------------------------------------------------------------------------

## Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt

![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279.jpg)
- *ID*: 137141 (279/137141)
- *Kategori*: Lastbilar
- *Plats*: Haninge (Stockholm)

---

### Beskrivning

```markdown
* Besiktigad tom: 2025-12-31
* Invändig längd: 12370 mm
* Invändig bredd: 2526 mm
* Invändig höjd: 3169 mm

**Utrustning**
* Öppningsbar sida (defekt)

**Anmärkningar**
* Se bilder

OBS! Säljs som reparationsobjekt!
OBS! Allt i skåp medföljer!

Se mer information under egenskaper nedan...
```

---

### Egenskaper

#### Produktinformation

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 🏷️ Lastbilstillverkare | VAK |
| 📝 Handelsbeteckning | V-4-40 |
| 🔢 Modellnummer | ÖV 000400 |
| 🪪 VIN | YF9VAKV0471022785 |

#### Utförande

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 🎨 Färg | Vit |

#### Tekniska specifikationer

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 💺 Antal säten | 0 |

#### Fordonsinformation

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 🚛 Fordonsslag | Släpvagn |
| 🚗 Kaross | Skåp |
| 📅 Fordonsår | 2 007 |

#### Besiktning

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| ✅ Senast godkänd | 2025-01-02 |
| 📅 Besiktigad t.o.m. | 2025-12-31 |
| 🏢 Station | Opus Kungsängen-brunna Truck Center |
| 📋 Senaste utfall | Godkänd |
| 📝 Besiktningsorsak | INT |
| 🔤 Besiktningsgrupp | 12/12/12 |

#### Däck och hjul

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 🛞 Däck bak | 445/45R19.5 |

#### Mått och vikt

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 📏 Längd | 0,1 m |
| ↔️ Bredd | 20 m |
| ⚖️ Tjänstevikt | 10 110 kg |
| ⚖️ Totalvikt | 36 000 kg |
| ⚖️ Maxlast | 25 890 kg |
| 🔢 Antal axlar | 4 |
| 📏 Axelavstånd | 1 360 mm |
| 📏 Axelavstånd 2 | 6 720 mm |
| 📏 Axelavstånd 3 | 1 820 mm |

#### Registreringsinformation

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| 📅 Registreringsdatum | 2007-03-29 |
| 📋 Fordonsstatus | Avställd |
| 📅 Statusdatum | 2025-10-03 |
| 📅 Första gången i trafik | 2007-04-04 |
| 📄 EU-registreringsbevis datum | 2026-04-30 |
| 🚫 Körförbud | Ja |

#### Funktionstest

| Egenskap | Värde |
| --- | --- |
| ▶️ Startar | Nej |
| ⏩ Kör framåt | Nej |
| ⏪ Kör bakåt | Nej |

---

### Budinformation
- *Auktionsavslut*: 2026-05-20 12:09 (Svensk tidszon)

- **_OBS_**: Endast företag får lägga bud på detta objekt
- *Ledande bud (exkl. moms)*: 3 000 kr
- *Ledande bud (inkl. moms)*: 3 750 kr
- *Antal bud*: 0
- *Moms på bud*: 25%
- *Varje bud måste öka i jämna steg om (exkl. moms)*: 500 kr
- *Varje bud måste öka i jämna steg om (inkl. moms)*: 625 kr
- *Reservationspris uppnått*: Nej

- *Serviceavgift (exkl. moms)*: 6900 kr
- *Serviceavgift (inkl. moms)*: 8625 kr

- *Reservationspris*: ej uppnått

---

### Auktion
- *Auktionsavslut*: 2026-05-20 12:09 (Svensk tidszon)

- *Plats*: Haninge (Stockholm)
- *Utlämningsadress*: Jordbro
- *Visning*: Efter ö.k. med pro@budi.se
- *Frakt*: Ej tillgänglig
- *Säljare*: Säljes på uppdrag av ett konkursbo.

---

### Auktionsansvarig (auktionsmäklare)
- *Namn*: Budi Auktioner
- *E-post*: fordon@budi.se
- *Telefon*: 08-20 65 55

---

### Alla bilder
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-2.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-3.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-4.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-5.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-6.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-7.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-8.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-9.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-10.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-11.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-12.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-13.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-14.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-15.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-16.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-17.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-18.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-19.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-20.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-21.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-22.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-23.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-24.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-25.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-26.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-27.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-28.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-29.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-30.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-31.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-32.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-33.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-34.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-35.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-36.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-37.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-38.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-39.jpg)
![Lastbilssläp VAK V-4-40 -2007 | Reparationsobjekt](https://media.budi.se/auctionobjects/images/joel/279-40.jpg)


---

### Säljs i Auktion
- *ID*: 8044
- *Namn*: Lastbilssläp och Trailers


------------------------------------------------------------------------

Tack för att du besöker Budi.se!

- Denna sida finns tillgänglig på: https://www.budi.se/objekt/137141/lastbilar/lastbilsslap-vak-v-4-40-2007-reparationsobjekt.md
- Denna sida finns också tillgänglig som HTML på: https://www.budi.se/objekt/137141/lastbilar/lastbilsslap-vak-v-4-40-2007-reparationsobjekt
- För fullständiga LLM instruktioner, se: https://www.budi.se/llms.txt

------------------------------------------------------------------------

Copyright Budi AB - All rights reserved
