## 36 ST SOLPANEL 380W PERC - ZNSHINE SOLAR-380W BIFACIAL SR
- *ID*: 137619 (201/137619)
- *Kategori*: Byggmaterial
- *Plats*: Grästorp (Västra Götaland)
---
### Beskrivning
```markdown
Typ: ZXM6-NHLDD120-380M
Utförande: Grafen-glas
MPP-effekt (STC): 380 Wp
Tomgångsspänning: 41.4 V
Kortslutningsström: 11.51 A
Moduleffektivitet: 20.86 %
Längd: 1755 mm
Antal celler: 120
Färg ram: Svart
Bredd: 1038 mm
Max. systemspänning: 1500 V
Höjd: 30 mm
MPP-spänning (STC): 34.6 V
MPP-ström (STC): 10.99 A
Ram: Ja
Med anslutningskabel: Ja
Längd kabel: 1 m
Vikt: 22.5 kg
Effektgaranti: 80 %
```
---
### Budinformation
- *Auktionsavslut*: 2026-05-20 13:07 (Svensk tidszon)
- *Antal bud*: 0
- *Moms på bud*: 25%